Roshen

30 продукти

Показано 1 - 24 з 30 продуктів

Показано 1 - 24 з 30 продуктів
Вид
Roshen Waffelkonfekt Slivki-Lenivki 1kg
Roshen Вафельконфект Сливки-Ленівки 1kg
Спеціальна ціна10,79 €
10,79 € / kg
Roshen Crazy Bee Gelee Bonbons mit Fruchtsaft 1 kg
Roshen Crazy Bee желейні цукерки з фруктовим соком 1 кг
Спеціальна ціна7,79 €
7,79 € / kg
Roshen Pralinen Strela Podolskaja in Geschenkbox 200g
Roshen Konfekt Korivka 205g
Roshen Конфект Корівка 205g
Спеціальна ціна1,49 €
7,45 € / kg
Roshen Nusskonfekt Leschina 1kg
Roshen Горіхові цукерки Ліщина 1kg
Спеціальна ціна15,99 €
15,99 € / kg
Roshen Konfekt Korivka 1kg
Roshen Конфект Корівка 1kg
Спеціальна ціна6,69 €
6,69 € / kg
Roshen Hartkaramellen Karamelkino Душ гель зі смаком груші 1kg
Roshen Hartkaramellen Karamelkino Душ гель зі смаком груші 1kg
Спеціальна ціна7,29 €
7,29 € / kg
- 18%
Roshen Конфект Ко-Ко Шоко 1кг
Roshen Конфект Ко-Ко Шоко 1кг
Спеціальна ціна14,79 € Нормальна ціна17,99 €
14,79 € / kg
Roshen Jelly Gelee Bonbons mit Fruchtsaft 1kg
Рошен желейні желе цукерки з фруктовим соком 1kg
Спеціальна ціна7,79 €
7,79 € / kg
Roshen Montblanc Pralinen gehackte Mandeln 1kg
Roshen Montblanc праліне подрібнені мигдалі 1kg
Спеціальна ціна22,99 €
22,99 € / kg
Roshen Hartkaramellen Karamelkino Barbaris mit Berberitzengeschmack 1kg
Roshen Hartkaramellen Karamelkino Барбарис зі смаком барбарису 1kg
Спеціальна ціна7,29 €
7,29 € / kg
Roshen Hartkaramellen Karamelkino Rachki з арахісово-какаовою начинкою 1kg
Roshen Hartkaramellen Karamelkino Rachki з арахісово-какаовою начинкою 1kg
Спеціальна ціна7,29 €
7,29 € / kg
Roshen Bim Bom Hartkaramellen mit Frucht-Beere Füllung 1kg
Roshen Bim Bom тверді карамелі з фруктово-ягідною начинкою 1kg
Спеціальна ціна7,99 €
7,99 € / kg
Roshen Montblanc Pralinen Sesam 1kg
Roshen Montblanc праліне з кунжутом 1kg
Спеціальна ціна22,99 €
22,99 € / kg
Roshen Montblanc Pralinen Haselnüsse & Mandeln 1kg
Roshen Montblanc праліне з фундуком і мигдалем 1kg
Спеціальна ціна22,99 €
22,99 € / kg
Roshen Konfekt Kara-Kum 1kg
Roshen Конфект Кара-Кум 1кг
Спеціальна ціна14,49 €
14,49 € / kg
Roshen Hartkaramellen Butter Milk 1kg
Roshen Hartkaramellen Масляне молоко 1кг
Спеціальна ціна6,99 €
6,99 € / kg
Roshen Karamellkonfekt Eclair mit Kakaofüllung 1kg
Roshen Карамельні цукерки Еклер з какао начинкою 1 кг
Спеціальна ціна7,95 €
7,95 € / kg
Roshen молочні цукерки "Milky Splash" з молочною начинкою 150г
Roshen молочні цукерки "Milky Splash" з молочною начинкою 150г
Спеціальна ціна1,89 €
12,60 € / kg
Roshen Konfekt Krasnij Mak 1kg
Roshen Кондитерські вироби Червоний Мак 1 кг
Спеціальна ціна15,99 €
15,99 € / kg
Rot Front Karamellbonbons Düsches 250g
Rot Front карамельні льодяники Düsches 250 г
Спеціальна ціна2,49 €
9,96 € / kg
Roshen Lollipops Früchte Mix mit Kaugummi 48 LolliesRoshen Lollipops Früchte Mix mit Kaugummi 48 Lollies
Roshen Schokolade Pralinen Romaschka 1 kg Geschenk Dessert
Рошен Конфект Ромашка 1 кг
Спеціальна ціна11,79 €
11,79 € / kg
Roshen Lollipops mit Joghurt Geschmack  Lutschbonbons am Siel 48 Lollies

Нещодавно переглянуті